Кошик
137 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

"Наказ о відміні чинності батьківських комітетів" Так чи Ні?

"Наказ о відміні чинності батьківських комітетів" Так чи Ні?

Нещодавно всі були збуджені новиною:
Підписан наказ №1649, який нівелює чинність «положення про батьківські комітети у школах» від 2 червня 2004 року №440

 

Скасованим положенням про батьківський комітет выдзначилось, що він підпорядковується і підзвітний загальношкільних батьківських зборів. Термін повноважень комітету - один рік (або ротація складу комітету проводиться щорічно на третину). До складу комітету повинен входити заступник керівника загальноосвітнього закладу з виховної роботи, а рішення організації мали рекомендаційний характер.

Віталій Фурманюк на Facebook прокоментував це так: "Передбачаю, що багато педагогів і батьків будуть критикувати Лілію Михайлівну за це рішення, але вона зробила важливий і сміливий крок в боротьбі з корупцією та порушеннями прав в установах освіти. Бо саме рішеннями" Батьківських Комітетів "адміністрації закладів виправдовують збір неврахованих готівкових коштів, наймання охорони і навіть відрахування дітей із закладів"

АЛЕ, скоро з’явилися коментарі прес-служби МОН. 


"МОН скасовує і не може скасувати батьківські комітети", - повідомили у відомстві. Як пояснюють в Міністерстві, МОН в межах своїх законних повноважень не мало і не має відношення до створення або нестворення в установах загальної середньої освіти органів батьківського самоврядування (батьківських комітетів), а накази про діяльність батьківських комітетів, які втратили чинність (№ 440 і 205 ), були складовою "старого" законодавства і за своєю правовою природою носили рекомендаційний характер і не містили жодних загальнообов'язкових норм.
"До того ж, повноважень у міністерства на врегулювання питань діяльності (прав або обов'язків) батьківського або учня самоврядування немає", - додали у відомстві.

А що ви думаєте з цього приводу, можливо ви вже мали змогу зіткнутиться з наслідками положення.
 

facebook twitter

Галерея стендов