Кошик
133 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Як креативна вчителька може змінити всю школу!

Як креативна вчителька може змінити всю школу!

Не лише дітям потрібні приклади для наслідування. Часом, дорослим теж не завадить звернутися до джерела натхнення. Такими можуть стати інші педагоги. Перед вами не стільки стаття, скільки бажання поділитися з іншими тим, що дає надію на розвиток та спонукає працювати.

Звичайно, всі викладачі заслуговують на щиру вдячність та повагу, та завжди є куди прагнути. А неабияка кмітливість творчих вчителів може надати впевненості у власних можливостях, поповнити ідеї оформлення, спонукати придумати власні розробки.

Пропонуємо звернути увагу на тих, хто знайшов золоту середину. Коли гармонійно стикаються оформлення власними руками та стенди.

Колись була така ситуація. Одна вчителька сказала: «Мені все одно, як це сприйматиметься. Це ж стенди для нуш. Малюю жахливо і не важливо бо малим подобається абсолютно все, а батьки оцінять старання».  Можливо, якась доля правди є в цих словах. Люди часто оцінюють не лише результат оформлення класу, вони  подумають про часи праці. Та це не значить, що не відрізняють оформлення із смаком. Приклавши трохи фантазії все можна обійти та отримати шалений результат з мінімальними навичками.

Особливо це стосується оформлення класу нуш. Діти завжди звертають увагу на щось незвичне, та можуть відрізнити, що є гарним, оцінити якість та вкладену працю. Дізнавшись, що вчитель старався спеціально для них, малюки будуть вдячні і уважніші. Та не менш важливо створити теж саме не тільки в класі, але й за його межами. Шлях до класу знань по холу школи теж може грати важливу роль в налаштуванні до навчання. 

Перегляньте ідеї оформлення які нас вразили та надали надію на майбутній розвиток школи нуш

Коли Тетяна зробила замовлення, ми і гадки не мали, що планується. Потім були приємно вражені її енергією та прагненням до мети.

Не тільки малим було цікаво. Старші діти теж хотіли залишити свою долоньку та ім’я на ній. Належність до спільної справи згуртовує. Ідеальний варіант для соціалізації малих та зміцнення колективу старших.

Більш того. Навіть інші вчителі прийшли долучитися до справи. Ми впевнені – діти початкової школи та старших класів поважають своїх вчителів.

Головне не боятися забруднитися. Тетяна сказала: «Так ми працювали емаллю, але швидко мили руки то все добре».

Як все просто і лаконічно. Ніяких звірів з анатомічними проблемами, та сонечок з гримасами. Лише весела композиція з простих і милих елементів.

 

Стильне оформлення школи

Ми звикли, що зазвичай вибирають: червоні, коричневі та сині тона. Не дивлячись на різні форми куточків, всі мають дещо стандартний вигляд. Мабуть, так хочуть зробити нейтральний формат оформлення, що задовольнить всіх: хлопчиків, дівчаток, старших, початківців, комісію.

В своєму класі вчителі вже почали експерементувати з куточками, а в холі це досить рідка річ. Особливо якщо річ стосується пастельних відтінків.

Одного разу замовлення гласило: «Пастельниий рожево-бузковий колір» . Ми не дуже здивувалися, бо коли вперше прийшли до школи, нас зустріла справжня фєя. Витончена та жіночна вона сміливо вирішила, що ніжний тон актуальний не тільки вдома, але й в школі. Це дуже цікава та своєчасна думка. Бо школа нуш пропагандує в першу чергу комфортне оформлення класу. Так, щоб освітній простір трохи нагадував домівку та веселу казку. А що є чарівніше за це?: 

Ось так обіграли присказку: "блакитний для хлопчиків, а рожевий для дівчаток".

Треба відмітити: влучно поєднані оформлення початкової  школи та старших класів. Хол школи для всіх і кожна дитина зможе знайти важливе для себе. Діти й дорослі в захваті.

Ніяких розписів і проблем з малюванням. Просто виберіть основний незвичний колір, стенди для школи в теплих тонах, шпалери того ж кольору, безліч підвісного декору і все - Магія створена!

Створюйте з любов’ю, черпайте натхнення в інтернеті, не бійтеся експерементувати, діліться досвідом!

з повагою, stand-gallery.com

facebook twitter