Кошик
132 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Нові тренди в оформленні класу та переосмислення існуючих навчальних осередків нуш

Нові тренди в оформленні класу та переосмислення існуючих навчальних осередків нуш

Модні стенди та навчальні осередки нуш

Тільки вчитель розуміє, як важко впоратися з дітьми, як організувати, як з малюків створити  учнівський колектив. Вперше вони приходять до школи трохи розгублені. Потім проходить важкий період адаптації, далі –  налагодження процесу взаємодії вчителя та учнів. Лише після цього починається  гармонійна робота. На педагога покладається багато обов’язків: комфортне середовище, створення сприятливої атмосфери, налагодження стосунків. Школа НУШ надала вчителю можливість експериментувати. Тому виникають нові тенденції оформлення освітнього простору.

Правила класу

Дивна річ: в школі НУШ багато чого відмінили та дозволили. Тоді чому ж з’являється все більше стендів для школи з різноманітними правилами? Це пов’язано з тим, що не всі діти розуміють різницю між тим, що дозволено в школі, та етичним поводженням в класі, між «хочу» та «треба».

Зазвичай, у холі школи вивішується стенд  «У нас все можна». Він розповідає про можливості та підбадьорює:

В класній кімнаті –  вже «Правила класу»:

Часто додається ще й «Рівень голосу». Заспокоїти малих важче, ніж здається. Тому й вигадали градацію рівня шуму. Річ у тім, що легше з самого початку встановити деякі принципи спілкування, ніж потім розбиратися, що не так. Проводиться бесіда для пояснення, чому важливо дотримуватися правила, а потім вчителька може просто показати  табличку і діти розуміють, чого від них вимагають. 

Привітання

Нещодавно в соціальних мережах з’явилися відео з учнями, які замість звичайного привітання обіймаються, танцюють, стрибають разом з учителем. Вони мали ефект бомби. Педагоги школи НУШ та вихователі дитячих садочків не залишилися байдужими та зробили такі вітання мало не обов’язковими.

Вчителька теж може дечому навчитись. Адже вітання проходять ще до початку ранкових зустрічей і педагог може зрозуміти,  як продуктивніше проводити заняття. Якщо більшість танцює -  можна провести активний ранок, коли посміхаються – почати з жарту і т. ін.

Маркерні куточки

Модним трендом стали маркерні стенди для школи. У багатьох є фліпчарти та дошки. Тож чудовою є ідея надати дітям змогу самостійно відмічати дати в куточку «З днем народження». Учні люблять малювати маркерами. А ще їм подобається бути корисними. Дізнавшись про день народження однокласника та відмітивши його в куточку, малюк обов’язково розповість усім, що це саме він зробив, щоб усі знали! Так  лідери проявлятимуть себе. Скоріш за все, хтось візьме на себе відповідальність опитати однокласників та перевірити дані в куточку.

Куточок настрою

В куточку настрою діти вчаться розрізняти та визначатися з емоціями. Не завадить інструкція, як з ним бути. Психологи радять надавати дитині якомога більше простору для самостійного вирішення проблем без звернень до вчителя.

Раніше були куточки з магнітними точками та кишеньками. Зараз в моді куточки з прищепками. Одна біда –  вони підвесні, щоб можна було зачепити прищепкою і дітям дуже подобається їх знімати.

А ще вони в захваті від іменних квіточок, мурашок, зірочок (все залежить від фантазії) Це вже не просто папірець з написом, а власна річ. Загалом, куточок настрою  стає власністю дітей.

Тому пізніше почали переходити на куточки зі статичними шапками, що кріпляться до стіни, а вже з неї звисають стрічки, або кріпляться круги. Така конструкція може витримати значно більше!

Чудовим доповненням до куточку настрою стала розробка «Коли ти злий»:

Не менш цікавий «Зарядний пристрій»:

Гарний настрій і заряд бадьорості так важливі для успішого навчання!

Стіна слів

Обов’язкові назви тематичних тижнів та стіну слів теж треба десь розташувати! Спочатку були поширені великі стенди із кишеньками. Це дійсно найкращий варіант. Та, на жаль, у багатьох просто не вистачало місця для всього. Тому в моду ввійшли магнітна дошка та дерево знань. Вони мають два варіанти:

1) Повністю магнітний стенд, на якому можна кріпити листки де хочеш. Це економія місця;

2) З магнітними точками. В такому куточку приваблює низька ціна.

Зона ігор та відпочинку

Знову нестача місця задає тенденції на нові стенди для школи . Зона ігор та зона відпочинку поєдналися. Просто настінна декорація. Можливо з закликом, але без важливої інформації.  Діти самі вирішать –  гратися чи відпочити в тиші. Головне, що куточок створює  потрібну  атмосферу.

Наліпки для нуш

Нова лінійка модних аксесуарів обладнання для НУШ у вигляді наліпок теж почалася з публікацій  з інтернету. Ідеї оформлення коридорів НУШ прийшли з фінських шкіл.

Настольні стенди

Настільні стенди – це новий тренд, який лише набирає популярності. Таблички та стенди для школи мають одну ваду – статичність. Та 1 клас початкової школи не може не змінюватись. Діти лише звикають до оточення. Багато вчителів відкрили для себе  концепцію настільних стендів із підставками. Їх завжди можна виставити, перемістити, прибрати.

Назви навчальних осередків

Так виглядають настільні стенди для школи

Лідери класу

Досить неочікувано увійшли в моду стенди для початкової школи з відмічанням лідерів та зовсім витіснили «гордість класу». Навчання передбачає не виділяти окремих дітей (іноді одних і тих же), а відмічати успіхи. Так кожна дитина може бути кращою в якійсь галузі.

Фантазуйте, виховуйте учнів у радості та любові, привчайте до наполегливості та охайності, вирощуйте креативних та творчих особистостей з нестандартним мисленням. А ми допоможемо!

з повагою, stand-gallery.com

facebook twitter