Кошик
132 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Промо Акція - подарунок від випускників

Промо Акція - подарунок від випускників

Подарунок від випускників

Більшість учителів починає готуватися до навчального року наприкінці літа. Дізнавшись у червні про те, що виготовлення навчальних стендів займає всього  один робочий тиждень, більшість думає: «Добре, замовлю в кінці серпня і попрошу швидше».  Річ у тім, що всі так вважають. А потім дивуються, що звичні сім робочих днів перетворюються на п'ятнадцять, а то і зовсім припиняється прийом замовлень до початку шкільного року. І все через непомірне навантаження для виробника.

Можна вийти з положення, зробивши замовлення раніше на пару місяців та виділити час на спокійне затвердження макету. Адже усі замовлення індивідуальні, тож чому не скористатися такою нагодою і не придумати власний дизайн, чи скоригувати представлені ідеї. Бо тільки вчитель знає, яке формлення краще для його стилю викладання.

Для організації освітнього середовища є безліч необхідних речей, про які ми вже писали в попередніх публікаціях. Школи чи дитячі садочки в першу чергу потребують техніки та обладнання. Батьки ж випускників переймаются, що саме подарувати школі чи садочку в знак вдячності.  Іноді бюджет не дозволяє купити на випускний коштовний подарунок. Та це і не завжди доречно.  Саме тоді актуальним подарунком стане обладнання для оформлення 1 класу НУШ та стенди для школи.  

Ми постійно змінюємося, намагаємося йти в ногу з часом, враховуємо побажання наших замовників.    Тому  завжди зможемо порадити та допомогти з вибором комплектації та дизайном потрібних вам стендів.  А замовлення одразу цілого комплекту стендів не лише покращить зовнішній вигляд та інформаційне наповнення освітнього середовища,  а й допоможе зекономити кошти.

Вчителі, що випускають 3-4-й клас, ви вже готуєтеся приймати нову початкову школу?  Скоріш за все, батьки спитають, що вам потрібно. Тож скористайтесь нагодою та зменшіть таким чином бюджет на обладнання. Тому  подарунок учителю (та, скоріше, це подарунок учням) у вигляді комплекту стендів для оформлення  НУШ саме на випускний є символічним, актуальним, сучасним і надзвичайно потрібним.

Тут Ви можете ознайомитись із каталогом:

★ стенди для НУШ ★

☚ Для старшої школи ☛

❂ Дидактичні ігри ❂

✿ Стенди для дитячого садочка ✿

 

з повагою, stand-gallery.com

facebook twitter