Кошик
133 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Що нова влада обіцяє стосовно НУШ

Що нова влада обіцяє стосовно НУШ

 Через політичну ситуацію в країні більшість вчителів, батьків  задалися питаннями:

НУШ чи вже не НУШ? До чого готуватися?

Саме такі питання поставили в передачі «Право на владу». Сергій Бабак – експерт у сфері навчання в команді Володимира Зеленського дав відповідь на питання.
«Ми створюємо освітню і наукову інфраструктуру. Інвестуватимемо в освітній простір, наукові лабораторії, цифровизацию освіти. Ми піднімемо повагу і престиж професії педагога і вченого. Ми створимо перспективи, можливості, забезпечимо гідну матеріальну винагороду, академічну свободу і позбавимо їх бюрократії й звітності»
Окремо було наголошено, що основна тенденція змін відбуватиметься: " відповідно до вимог сучасного світу і майбутнього ".
Не тільки школа трансформується. Сама система державного замовлення звучить як «гроші ходять за студентом». Це має означати створення нових бюджетних місць та заохочення талановитих дітей до навчання.

Чого можна чекати початковій школі?

Система НУШ має всі пункти прагнень нової влади. Поки все йде як заплановано і не потребує нової реформи чи скасування чинної. Важливо зауважити: експерт підкреслив інвестування в освітній простір.

Чого торкнеться реформа відносно школи?

Система керівництва змінюється на автономний режим. Кожна школа зможе сама створювати та впроваджувати нові системи управління та програму навчання.
Автономія торкнеться й фінансової сфери. В чому це проявиться уточнено не було.

Як вплине на вчителів?

Педагог повинен розвиватися. Без додаткового навчання новим навичкам не вдасться відповідати вимогам. Стимулювання власного та професійного розвинення передбачає нова концепція. В основі передбачаються матеріальні пільги, формування академічної відпустки, безкоштовні курси, впровадження мотиваційних заходів з написання наукових робіт та ін.

Які висновки можна зробити?

Освітній простір змінюється і курс вибраний НУШ – вірний. В першу чергу нам обіцяють підтримку та відкрити ринок освітніх послуг для приватних ініціатив для іноземних установ освіти.
Плани глобальні та займуть не один рік. Цікаво, що представники пропонують налагодити взаємодію між представником послуг та отримувачем. Поки все буде йти своєю чергою як і було заплановано раніше. Вчителям та батькам не потрібно відхилятися від плану змін.

 

з повагою, stand-gallery.com

facebook twitter