Кошик
132 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Як весело закінчити навчальний рік

Як весело закінчити навчальний рік

Радість від закінчення навчального року вже не скрити з лиця учнів та навіть викладачів. Літо пробіжить швидко. А перед канікулами влаштуйте емоційне святкування.


Напишіть з дітьми листи для наступних учнів

Діти старанно вчилися та отримала безліч нового досвіду. Ніщо не надасть такої впевненості в придбаних знаннях як змога поділитися ними з іншими. Це допоможе дітям впевнитися в тому, що всі старання були не дарма та надасть снаги продовжити пізнавати нове влітку.
Про що писати:

  • Труднощі з якими стикнулися та рішення до яких приходили.
  • Просто побажати всього найкращого та підбадьорити.
  • Розповісти про свій клас.

Попросіть зробити оформлення конвертиків своїми руками. Головне, що б дитина проявила свій стиль.


Топ-20 відкриттів та досягнень


Дайте кожному змогу висловити свою думку на аркуші, а потім зачитайте та обговоріть. Більшість повторюватиметься, та зрештою вдасться зробити власний топ-20 відкриттів та досягнень класу.
Домовтесь з вчителями паралельних класів про проведення заходу. Потім в коридорі школи на інформаційній дошці чи стенді розмістіть інформацію від кожного класу. Легкий відтінок змагання допоможе дітям серйозно осмислити пройдений етап та спробувати стати кращими в майбутньому.
Це не просто основні тезиси навчання. Вчитель зможе побачити пункти які діти запам’ятали добре і прийдеться повторити. Наступного року ці данні використовуватимуться для розуміння через яку призму краще доносити інформацію індивідуально.

План на літо

Забудьте про звичний перелік справ. Оберіть теми для вивчення. В школі на уроках пройдено основні тезиси. Вчитель намагався докладніше пояснити матеріал. Настав час застосувати знання на практиці. Запишіть задуми учнів, навіть фантастичні, намалюйте сходинки досягнення мети. Кожен етап розпишіть по діях.

Зніміть кіно або новини

Досить одного смартфона, щоб зняти ролик. Напишіть разом з дітьми сценарій та розмістіть на ютуб, сайті школи, власних сторінках в соціальних сітях. Такий пост отримає величезну кількість лайків і посмішок, а дітям надасть впевненості. Впевнені, що після закінчення проекту куточок настрою буде мати лише позитивні відзнаки.
Варіант перший: «Увага! Термінові новини: Наш клас закінчує новий рік.»
Розмістіть за столом диктора, що сповістить про те як важко було пройти всі перепони на шляху до знань.
Оберіть репортера який візьме інтерв’ю в однокласників та вчителів.
Варіант другий: «Рік з життя нашого класу»
Придумайте сюжет де підніматимуться основні питання та проблеми з якими стикнулися діти. В кінці покажіть веселих учнів, що радіють своїм досягненням.

Фотосесія

Наймати фотографа не обов’язково. Головне не вичурність постановки фото, а справжні емоції: дуркуйте, обнімайтеся з друзями,
Де фотографуватися:
Оберіть тему та створіть фотозону.
Пройдіться по тих місцях у школі де були найпам'ятніші події року. Навіть можете їх імітувати.
На фоні зеленої або блакитної тканини. Просто показуйте різні сценки. Потім зможете накласти спеціальні ефекти в фотошоп та насолоджуватися.
У дошки. Напишіть крейдою на дошці або підготуйте фото атрибути з написами: «Ура! Літо», «Ми це зробили!», «Сумуватимемо за школою» та інше.
Розмістіть як оформлення класу. Згодом вони займуть почесне місце в шкільному альбомі.


Створіть символ класу

Впевнені, що на уроках проходили тему екології. В кожній школі є невеличкий газон. Не важливо яку рослину обрати. Головне встановити табличку. Напишіть на ній побажання самим собі в наступному навчальному році. Прийшовши до школи знов дітей приємно вразять спогади. Дерево викличе посмішку та бажання піклуватися про власний символ класу.

 

з повагою, stand-gallery.com

facebook twitter