Кошик
132 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Цікавий флешмоб вчителів у Харкові!

Цікавий флешмоб вчителів у Харкові!

В рамках флешмобу в неділю на головній площі міста зібралась велика кількість працівників школи. Вчителі стали один до одного так, що б з верхнього ракурсу можна було прочитати «#Вчителюй». Довжина зайняла аж 43 метри!


Звичайно взяли участь не тільки мешканці Харкова. Більш того: це новий рекорд "Сама велика кількість населених пунктів, которі приєдналися до флешмобу під час живої трансляції".

Непогода не злякала відважних вчителів)


Для чого зібралися:
Кожен працівник школи підняв до гори табличку. На ній були написи головних причин вибору професії вчителя. Так вони намагалися розповісти про свій внесок в освіту дітей і готовність до змін разом з реформами. Потім запалили вогні як символ виказати надію на можливість прозорої системи школи без корупції.

Цікаво, що захід підтримали Лілія Гриневич, Слава Фролова та спеціально запрошений Яков Хехт, що є радником міністерств освіти Ізраїля.


Дійство стало справжнім фурором. Водночас в рамках благодійної акції вчителі та просто небайдужі принесли величезну кількість книжок про супергероїв. Зібрану літературу передадуть до дитячої лікарні. Це частина проєкту «Право на навчання». Багато дітей проводять велику кількість часу в лікарнях і потребують якісного навчання.


А що вас надихає залишатися в своїй професії?

з повагою, stand-gallery.com

facebook twitter