Кошик
134 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Хто такий Сергій Бабак: ймовірний кандидат в міністри освіти?

Хто такий Сергій Бабак: ймовірний кандидат в міністри освіти?

Олександр Корнієнко назвав його прізвище як ймовірного кандидата в міністри освіти.

Від кого чекати змін та впровадження реформи шкільної та вищої освіти 

Нещодавно вчителів познайомили з експертом освіти в команді президента Зеленського. Пізніше в Дмитро Розумков у відповіді на питання про розвинення освіти рекомендував провести з ним інтерв’ю. Олександр Корнієнко назвав його прізвище як ймовірного кандидата в міністри освіти.


Хто такий Сергій Віталійович Бабак – 10 фактів:

  1. 40 років. Народився і мешкає в м. Київ. Батьки інженери.
  2. Має освіту та професійну діяльність за фахом економіка, юриспруденція, психологія. Доктор технічних наук, кандидат економічних наук, співзасновник Ukrainian Heritage Foundation. Саме він курирує роботу УІМ. Докладніше читайте статтю: Що таке Український інститут майбутнього.
  3. Сам має досвід - 20-ти річний стаж викладання. Під час наукової діяльності доктор наук випустив 50 робіт. З них 2 підручники.
  4. Основний вид діяльності базується на впровадженнях нових заходів в реформу освіти (школи, університети) та вплив на стратегічний менеджмент планування розвитку освіти.
  5. На парламентських виборах 2019 року під № 11 видвинув свою кандидатуру від партії «слуга народу»
  6. Заступник директора державної наукової установи «Центр морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України». 
  7. В соціальних сітях довго обговорювали вислів про бажане бачення в майбутньому платити 4000$ за труд вчителів. Саме йому належать ці слова. Те, що названо «реальністю» виявилося звичайною помилкою у розрахунках.
  8. Має звання майстра спорту в автомобільних змаганнях та вважається чемпіоном України.
  9. Потрапив під нападки про плагіат робіт, але після представлених доказів у відкритій статті більшість не неупереджених фахівців погодилися з тим, що роботи виконані самостійно і не мають нарікань.
  10. В одному з інтерв'ю вказав те, що біжані зміни реалізуються лише в тому випадку, якщо торкатимуться не лише початкової школи нуш, а вищої освіти теж. В іншому жалів, що в нас нема повної концепції нуш і має намір впровадження глобальної реформи.

з повагою, Галерея стендів - stand-gallery.com

facebook twitter