МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Фасадна вивіска шрифтом Брайля (для сліпих) без вартості макета

Фасадна вивіска шрифтом Брайля (для сліпих) без вартості макета

Артикул: ЛП-21-318

  • 3 175.00 грн

+ -

Табличка велика розміром 500х700мм ідеально підійде на фасад лікарні, школи, державного закладу. Кожен зможе прочитати графік роботи літерами або тактильно, торкнувшись капок.

Шрифт Брайля - тактильний шрифт, призначений для письма і читання незрячими або тим, хто погано бачить. Тому в багатьох закладах написи на табличках пишуться українською мовою, а нижче дубльовані шрифтом Брайля.

Таблички на двері створені таким чином, що кожна крапка випукла та з точно вивіреним розташуванням.

Матеріал композит.  Пластик в середині дає легкий. Металева поверхня зовні забеспечує стійкість та довговічність. Табличка на двері стійка до вологості. 


Тактильні таблички і знаки служать для того, що б сліпі або плоховідящіе люди могли, орієнтуватися без сторонньої допомоги.

В першу чергу таблички для сліпих - шлях до створення комфортних умов для всіх. Завдяки тактильним вивісок інваліди отримують можливість діяти повністю самостійно.

Де знадобляться такі тактильні таблички:

  • Інклюзивна освіта. Тактильні таблички це рішення, яке дозволяє кожній дитині брати участь в академічній і суспільного життя з рівними правами.
  • Державні установи. Будь-яке розвинене суспільство дбає про людей з обмеженими можливостями. Актуальна тема стосується кожного закладу в нашій країні.
  • Соціально відповідальні компанії. В даний момент концепція соціальної позиції більшості молодих людей свідчить про толерантність. Вони вважають за краще робити вибір на користь компаній з яскраво вираженою позицією.


Інвалідність - обставина, яка впливає на зміну способу життя. Обмеження для НЕ зрячих членів суспільства викликаються не самої інвалідністю, а відсутністю умов для їх комфортного життя. Саме тому таблички шрифтом Брайля так потрібні і можуть багато дати сліпим людям і тим, хто їх оточує.

Тактильна табличка виготовляється під замовлення. Тому ви самі можете вирішити будь вона буде розміру. Перед відправкою в роботу. Вам надішлють на перевірку таблички шрифтом Брайля в макеті.Таблички на двері в закладах часто містять напис і дубльований переклад для тактильного читання.


Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!