Кошик
133 відгуків
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Кабінет англійської мови (кабинет английського языка)

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2

Сучасний кабінет англійської мови

Наочність дуже помінялася за останні роки. Змінився і підхід в подачі інформації. Більшість вчителів проти "зазубрювання". Нова методика створення зацікавленості предметом працює через зацікавлення людьми, культурою, країною. Звичайно, базові стенди нікуди не дінуться:

  • алфавіт
  • правильні та не правильні глаголи
  • карта україни
  • карта британії
  • портрети
  • граматика

Більшість приходить до висновку, що потрібно оформлення стін декораціями. Наприклад: біг-бен, англійський солдат, телефонна будка, червоний автобус, прапори.
Діти дивляться багато іноземних фільмів та читають блоги в інтернеті. Знайомими образами легше зацікавити учня до вивчення.

 

НУШ оформлення кабінету англійської мови

В початкових класах пройшла реформа. Тепер і для малечі створюють наочність для вивчення іноземної мови. В цілому базовий комплект залишається таким самим. Але додаються календар природи та стиль написання інформації більш дитячій. 
Для малечі дизайнери створюють окреме оформлення. Менше тексту, та більше декоративних елементів. Вони націлені на те, що дитина зацікавиться візуальними образами і почне створювати асоціації. Це допоможе швидше освоїти суть країни походження мови. Також виникатимуть додаткові запитання. Під час відповіді учень придумає нові, а потім сам почне шукати інформацію у книжках. Це перший крок до самостійного навчання, котре дає найкраші результати.