МЕНЮ
Вибране Порівняння
Куточок для іменинників
Куточок для іменинників 772.45 грн
Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)

Стенди Вітаємо для оформлення класу та куточка з днем народження

Вітальні стенди з днем народження є дуже важливою складовою оформлення дитячих садочків та класних куточків у школах. Тому що це свято для дітей є важливим та дуже особливим у їх житті. Такі куточки допоможуть учням у класі бути дружніми та завжди нагадають про дату свята іменинника, щоб його ніхто не забув поздоровити, а класний керівник заздалегідь зможе спланувати проведення святкових заходів. Оформлення куточків класу виглядає, як стенд з прозорими кишенями, куди вставляються фотографії дітей і листи з датами та іншою інформацією.

Тексти для оформлення стендів можуть бути, як українською, так і російською мовою по вашим бажанням. Також ви можете вирішити самостійно, яка буде кількість кишень та їх розмір. Стосовно макету, то у вас є можливість вибрати з запропонованого нами асортименту або зробимо замовлення за вашим індивідуальним дизайном.

Якими бувають куточки для оформлення класу нуш на день народження для іменинників

Окрім шкіл та днз, такі стенди стануть у нагоді та будуть гарним доповненням до інтер’єру приміщення де проходе виховання дітей. Тому що їх таким чином вітає весь колектив, що дасть відчуття особливості дня народження іменинника. Також такий підхід допоможе не запам’ятовувати багато дат народжень, тому що це у деякій мірі складно. Потрібно ще зауважити, що таке є необхідністю за правилами та рекомендаціями нової української школи (НУШ).

З чого виготовляються стенди для нуш та як вони виглядають

Стенди з поздоровленнями до дня народження дітей, як і будь-які інші, зазвичай виготовляються з пластику на ПВХ та МДФ основі різної товщини 2,3,4,5мм з різних матеріалів з екологічно чистої сировини. Кожен має сертифікат якості.

Втілити ідеї оформлення класу можна за допомогою дизайнерів. Купити стенди фігурної форми, що дозволить врахувати ваші естетичні уподобання задумки. Такі вітальні стенди кріпляться до стіни за допомогою саморізів.

На основу куточка для навчальних осередків наноситься наклейка з друкованими зображеннями та малюнками, а поверх неї захисна плівка. Під час друку використовуються стійкі чорнила та фарби, що зберігає довгими роками колір та захищає від вигорання на сонці.

Існує три типи куточків:

  • Маркерний. Пишете прямо на ньому дати та імена. Потім можете стирати.
  • Підвісний з плашками. Маркером наносите дані на плашки, що звисають із шапки.
  • З карманом. Головний плюс стенду низька ціна. Список імен кладеться в карманчик.