МЕНЮ
Вибране Порівняння

Комплект 4 стенди для школи -ширми Пори року

Артикул: ФБ-21-247

  • 2 190.58 грн

+ -

Стіни “не резинові”. Місця завжди бракує. Особливо це актуально в початковій школі. Потрібно розмістити аж 5-8 осередків. Не просто, а так, щоб вони добре функціонували. Крім того в надто великій кількості стенди для школи можуть навпаки набути зовсім іншого значення. Дитині буде важко орієнтуватися, наочність просто не виконуватиме свою функцію. 

Цей комплект унікальний він складається з  чотирьох стендів по дві кишені формату А4: зима, весна, літо, осінь. Прори року разом створюють грандіозне яскраве оформлення класу нуш або групи дитячого садка.

  • Вони легко пересуваються. Стенд можна повісити на стіну. А ширма призначена стояти на поверхні: шафи, столи, підлога.  
  • Помічник під час групових занять. Парти стикуються одна з одною. А в центр ставиться ширма. Кожен зможе побачити інформацію. Відмінно від прости листочків стенд ширма майже не займатиме місця.  
  • Ширма компактна. Після уроку стенд для школи нікуди не діти. Ширма створена таким чином, щоб легко складатися. Потім легко поміщається у шухляду. 
  • Коли інформація статична вибору нема. Її просто друкують на стенд для школи. Та є багато різного матеріалу, що потрібно лише на урок. Кишені дозволяють хоч кожного дня змінювати її. 

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!