МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенди для малюнків для малювання в українському стилі

Стенди для малюнків для малювання в українському стилі

Артикул: ИМ-17-670

  • 1 831.84 грн

+ -

Обладнання для 1 класу нуш

Творчій підхід в реформі нуш – став основою навчання. Освітнє середовище повинно втілювати ідеї friendly оформлення. Так куточок творчості став одним з найважливіших.

Стенд для виставки дитячих робіт можна використовувати як дизайн стін, або оформлення коридорів школи. В першому випадку вони допомагають дітям демонструвати свої таланти, порівнювати, розвиватися. На стенд потрапляють роботи кожного. В другому – призначаються більше для батьків. Так мама, тато можуть оцінити старання своїх малюків. На такі стіни вивішуються кращі роботи декількох класів.

Представляє собою:

Самі стенди для дитячих малюнків кріпляться до стіни на саморізи. Через люверси (металеві кільця) продівається капронова нитка на ту відстань яка потрібна. Прищепки тримають малюнки. То можуть бути звичайні канцелярські чи декоративні у вигляді квіточок та букашок.

Унікальність цього стенда для малюнків полягає в можливості корегування відстані.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди на стенди класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет англійської мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, а в середені стенд для виставки малюнків.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячих малюнків можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип крепления На саморізи до стіни. Малюнки чіпляються на прищепки

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!