МЕНЮ
Вибране Порівняння

Куточок творчості для малювання та робот з пластеліну

Артикул: НР-20-1

  • 1 853.43 грн

+ -

Оформлення кабінету початкових класів

Творчій підхід в реформі нуш – став основою навчання. Освітнє середовище повинно втылювати ідеї friendly оформлення. Так куточок творчості став одним з найважливіших.

Стенд для виставки дитячих робіт можна використовувати як дизайн стін, або оформлення коридорів школи. В першому випадку вони допомагають дітям демонструвати свої таланти, порівнювати, розвиватися. На стенд потрапляють роботи кожного. В другому – призначаються більше для батьків. Так мама, тато можуть оцінити старання своїх малюків. На такі стіни вивішуються кращі роботи декількох класів.

Комплект представляє собою:

Шапка композиції – табличка. Вона прикрашає та сповіщає про презентацію.

Самі стенди для дитячих малюнків виконуються в образі невеличких випіловок. Розвішуються у будь-якому порядку на потрібній відстані. Кожна має магнітну крапку. Прикладаєте до неї малюнок і закріпляєте магнітиком.

На інших розміщені полички. Туди потрібно ставити фігурки з пластеліну.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди на стенди класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет англійської мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.

На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, а в середені стенд для виставки малюнків.

Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячих малюнків можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Размер 1200х700мм
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!