МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Наклейки на стіни склад числа для початкової школи

Наклейки на стіни склад числа для початкової школи

Артикул: ИФ-18-26

  • 721.41 грн

+ -

Дизайн класу нуш

Нова реформа школи потребує змін. Зміни стосуються всього учбового процессу. Інформація теж тепер подається трохи інакше. Наочність для кабінету української мови та літератури може включати надихаючі на навчання декоративні елементи. Діти краще сприйматимуть інформацію якщо в оформленні класу задіяти сучасний стиль.

Мотивуюча наліпка на стіни школи та двері класу.  Навчальні осередки нуш допомагають дітям не лише навчатися. Освітній простір має певне призначення – спонукати учня до отримання знань.

Всім іноді не вистачає додаткового джерела натхнення. Саме тому наліпка на стіни класу може ним стати. Фраза звучна та коротка. Має чітко виражений сенс, не передбачає додаткових міркувань. Просте правило керівництва справою може підняти успішність на 30%.

Багато чого залежить від вчителя та самої дитина. Наліпки на стіни школи не працюватимуть буз закріплення ідеї. Тобто мотивації та її впливу слід присвятити час на обговорення.

Ваші малюки як і всі люди прислухаються до авторитетного бачення. Вихователь працює з ними кожен день, його точку зору всі і так знають. Для більшого ефекту не погано дізнатися ким захоплюються ваші діти. Можливо саме їх фрази стануть новим гаслом. Наліпки на стіни втілять їх.

Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість.

Використання:

Вам потрібно акуратно відклеїти частину плівку від захисного шару клейової основи. Потім прикладіть її до стіни в потрібному місці. За допомогою сухої ганчірки розгладжуючими рухами приклейте всю наліпку, поступово знімаючи нижчий шар.

За бажанням можна долучити в замовлення монтажну плівку. Вона полегшить процес новачкам.

Кожені декоративні наклейки в кабінет 1 класу початкової школи нуш виговити можна за ундивідуальними:

  1. розмірами
  2. формою
  3. зовнішнім виглядом
  4. наповненням

Команда професійних дизайнерів зможуть підібрати оригінальний зовнішній вигляд, що доповнить дизайн класної кімнати.

Характеристики
Размер 2200х550мм
Материал самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!