МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Шкільні наліпки в зону матеріалів

Шкільні наліпки в зону матеріалів

Артикул: НР-20-60

  • 26.14 грн

+ -

Багато хто досі питає навіщо потрібні осередки нуш. На справді ними давно користуються. Просто тепер все це зібрано та узгоджено максимально продуктивно. Порядок та організація праці. Для цього в першу чергу призначені осередки нуш.

Кількість осередків залежить від простору кабінету та вміння вчителя поєднувати систему. Наповнення: стенди для школи, меблі, наклейки відображає суть зони.

Назви осередків зазвичай пишуться на табличках. Це така навігація. Та іноді вона потрібна не лише серед основних зон класу.

Осередок матеріалів та тематичний потребують окремої уваги.

Наліпки для школи можуть бути:

  • На бокси. Пластикові контейнери часто обирають не прозорими. Так меблі виглядають більш охайно. Крім того діти легко можуть сплутати пензлик та циркуль. Наклейки на бокси вирішать проблему.
  • На меблі. Не всі потрібні елементи можна сховати в коробку. Шкільні меблі досить часто мають відкриті полички. Учень може поставити не на своє місце математичну гру, бо дидактика теж гра. Тому тонкі наліпки підкреслять важливість розмежування.
  • Залежно від місця розташування наклейки на бокси, стіни, та меблі мають різний розмір.
  • Не хвилюйтесь, якщо не знайдете підходящих назв. В умовах того, що кожен вчитель пристосовує простір під себе, ми з радістю створимо нові під ваші параметри та назви матеріалів.
  • Клеїти наліпки для школи просто. Вам знадобиться суха ганчірка. Знімаєте частку захисного паперового шару. Притуляєте до поверхні. Далі прибираєте решту поступово розгладжуючи самоклеючу плівку. Справитися зможуть і самі діти. Так вони обережніше ставитимуться до оформлення в створенні якого приймали участь.

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!