МЕНЮ
Вибране Порівняння

Огляд з фото на сучасне оформлення класу нуш

Артикул: ФБ-21-89

  • 4 993.20 грн

+ -

Сучасне оформлення класу нуш 

В світі так багато загадок й цікавого. Наші дітки допитливі, вони хочуть дізнаватись кожного дня нове. Головне не пропустити цей момент натхнення та не зашкодити їх прагненням нудним накопиченням сухої теорії. Як зробити так, щоб оформлення класу нуш працювало на вас?

Заохочення може відігравати більш важливу роль ніж сама інформація. Малюки потребують не просто гарних зображень які привертатимуть увагу лише перші дні. А хто може мотивувати краще ніж супергерої? Так, скористайтесь захопленнями учнів і зробіть стенди для школи або наклейки на стіну. Цей тренд зараз один з найктуальніших. Тож це значно полегшує завдання.

На цих фото представлено дизайн класу нуш в реальному класі замовниці. Дякуємо їй за гарний фотовідгук.

Оформлення класу нуш дуже яскраве. Персонажі підібрані в мультяшному стилі. Дітям буде легко проводити асоціацію з собою. 

Деякі стенди для школи легко поєднати в один. Ось тому лінійка чисел та склад числа розміщені в одному куточку. Горизонтальний дизайн класу нуш передбачає такий стенд для школи над чи під дошкою. Кожна цифра повторюється стрілочками для того, щоб малюкам було зрозуміло як їх писати. 

Для початківців математика один з найважливіших предметів. Від того як вдасться опанувати базові елементи залежить майбутнє засвоєння матеріалу. Важке завдання для вчителя з першого разу привити до учнів навички обчислення. Не завжди відразу вдається. Склад числа один з таких навичок, представляє собою 10 колонок. Сучасне оформлення класу нуш в стилі супергероїв дуже вдало демонструє його. Кожен елемент чіткий, має великий розмір.

Сучасні ідеї оформлення класу нуш пропонують безліч варіантів. Та багато з них можуть замінити ось такі стенди для школи з магнітами. Залежно від потреб на них можна вивісити будь-що. Найчастіше це: малюнки, цифри, літери, фотографії, дидактика.

Кріпляться елементи просто. В комплекті вам надаються оцинковки. Ви самі можете розмістити їх там де потрібно. Потім прикладаєте лист до них, а зверху магніт. Дизайн класу нуш досить універсальний коли включає магнітні стенди для школи. Також це значно економить місце, бо в одному місці виставляється будь-що.

Школа супер героїв створена в поєднанні двох куточків: стенд щоденні новини та календар природи. Кожного дня в початкових класах проводяться ранкові зустрічі. На них можна обговорити новини, тему тижня, дитину дня, погоду. Всі стрілочки крутяться. Вчителю не потрібно робити це самомоу, черговий відмічає погодні явища та дату. Таким чином виховується відповідальність та самостійність. Оформлення класу нуш зроблено в вертикальному варіанті. Такі стенди для школи добре вписуються між шафами або біля дошки. 

Оформлення класу нуш не обходиться без стіни слів. Такі стенди для школи мають різну кількість прозорих кишень куди вкладаються роздруківки. Їх можна скачати безкоштовно в нашій групі на фб. Саме ця модель має аж 13 кишень розміром 300х90мм. Це досить великий розмір, що дуже зручно. В першу чергу дітям буде добре видно з будь-якої парти. Так не потрібно буде мружитись. Це забезпечіть зберігання гарного зору. Так, не у всіх багато місця на стінах, щоб розмістити стенд для школи такого розміру. Та здоров'я учнів важливіше перед усім. Отже дизайн класу нуш має відповідати цим критеріям. В крайньому випадку куточок можна використати як оформлення дверей класу нуш.

А які у вас ідеї оформлення класу нуш? Придумайте свій дизайн класу та розкажіть менеджеру. Ми з радістю створимо новий макет для вас.


Характеристики
Материал МДФ,ПВХ
Тип крепления На саморізи до стіни

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!