МЕНЮ
Вибране Порівняння

Новорічний календар

Артикул: ЗМН-93

  • 490.00 грн

+ -

Очікування новорічних свят не менш цікавий період ніж сам канун. Зверніть увагу на наклейки на стіну та інші новорічні прикраси. Навіть психологи кажуть, що в цей важкий для всього світу період слід зазделегідь прикрасити приміщення. Це допоможе відчути радість в тяжких соціальних умовах карантину.

Крім того наклейка на стіну впливатиме на інші аспекти:

  • Час з дитиною. Ви самі монтуєте наклейки на стіну. Діти почуватимуть себе важливими помічниками. Психологи радять: будь-яка справа разом зближує. А така новорічна гра займає всього 2-3 хвилини на день. 
  • Тренування. Наліпка на стіну - просто гра. А до кінця місяця малюк вже зможе рахувати до 31. Мала дрібниця, та досить приємна.
  • Новорічний декор. Ми впевнені, що у вас давно є ялинкові іграшки та сніжок. Настав час різноманітнити новорічні прикраси. 
  • Жодного клопоту. Малі діти та домашні твари можуть перегорнути справжню ялинку. Новорічна наклейка на стіну цьому не підвласна.
  • Економія місця. Так бува, що в малому приміщенні просто ніде поставити велике дерево. А так хочеться. Можна обійтися гілочками в вазі, а образ створить такий новорічний декор як зображення.

Наклейка на стіну клеїться досить легко. Для цього слід обрати гладку поверхню. За допомогою сухої ганчірки або кредитної картки поступово розгладьте зображення. 

Потім кожного дня клейте ялинкові прикраси на потрібну дату. В останній день місяця вас вітатиме яскрава ялинка!

Характеристики
Размер 1000х750мм
Материал Самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!