МЕНЮ
Вибране Порівняння

Оформлення дня народження дитини 1 рік - наклейки

Артикул: PL-3

  • 1 180.48 грн

+ -

Оформлення дня народження дитини 1 рік

Кожна мама розуміє, що в перші роки день народження запам’ятається лише їй. Тому батьки частіше за все намагаються створити фотосесію, а потім показують фотографії дорослим дітям.

Особливим в кожній сім’ї є оформлення дня народження дитини 1 рік. Ця подія стане самою значимою.

Та кожні батьки, хто пробував записатися до професіонала знають, що дуже важко підгадати з часом. Дитина може просто не захотіти сидіти спокійно в той час.

Значно легше, якщо вся потрібна атрибутика та прикраси на день народження знаходиться вдома і можна фотографувати хоч весь день.

Різноманітні кульки, гірлянди, торт – все це традиційні предмети якими на фото вже не вразити. Для позначення унікальності знадобляться наклейки. Вони не псують стіни. Наклейки можна використати як фотозону для одного малюка та всіх гостей. Кожне фото говоритиме без пояснень чий день народження та скільки років імениннику. Та можна дивитися в майбутнє і вибрати варіант без означення. Потім наклейки просто прикрашатимуть дитячу кімнату.

Доповнити оформлення дня народження дитини 1 рік красиво зможуть банер та плакати на стіну в тематичному стилі чи навпаки в іншому для створення другої фотозони

Характеристики
Материал Самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!