МЕНЮ
Вибране Порівняння

ідеї для дитячої кімнати дівчинки: наклейки

Артикул: РТМ-3

 • 1 257.36 грн

+ -

Кожна дитина має відчувати тепло та гарний настрій для правильного розвитку. Тому Дизайн дитячої дуже важливий.

Ось вам цікаві ідеї для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки – Наклейки на стіну!

Чому це важливо:

 • Спочатку дитина сприймає світ як речі навколо себе, а себе ставить в центр. Згодом починає дізнаватися, що все зовсім інакше. Це шокує, тому деякий час дитина втрачає на пристосування. Дизайн дитячої кімнати допоможе легше пройти етап розділення. Особливо це стосується приміщень де в дитини ще немає окремої кімнати. Так ви зможете відділити власні речі.
 • Також малюк вчиться доглядати за власними речами: підтримує чистоту. Актуальний дизайн маленької дитячої кімнати, коли кожна пляма дуже видна.
 • Дитяча стає не просто кімнатою. Таке оформлення стін створює атмосферу власного куточка. Це те саме місце де малюк може перебувати за своїми власними правилами, відчувати захист та комфорт.
 • Дизайн дитячої кімнати для двох дітей можна різноманітнити двома моделями. Але в одному стиліРозділення буде в наповненні за смаками дітей, можливо в кольорах. Та коли висітимуть поряд, створюватимуть композицію.

 

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ДИЗАЙН МАЛЕНЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ?:

 • Наклейки – дуже цікаві ідеї для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки. Ними можна оформити всю кімнату будь якого віку дитини в одному стилі і це буде досить економічно. Наприклад:
 • Реставрувати меблі. Не викидайте стару шухляду. Просто обклейте декором та отримайте зовсім нові стильні меблі. Для цього не знадобиться вміння малювати чи творчі здібності.
 • Наклейки на стіни – запорука стилю. Не псують стіни, легко використовуються. Зроблять дизайн як в улюбленому фільмі, чи в ваших мріях. Головне, що самому можно придумать стиль, а дизайнер зробить.
 • Трафарети. Помічали креативних мам в соціальних сітях, що хизуються який дизайн дитячої кімнати для хлопчик та дівчинки зробили самі? Здається, що це не можливо без вміння розписувати стіни. Зовсім ні. Така краса створюється за рахунок трафаретів. Просто комбінуйте як потрібно і навіть для маленької кімнати станеться диво!
 • Банери. Зазвичай використовуються на свята. Фотографуватися полюбляють всі. Декор часто одноразовий та не виділяє. Фото з красивими кульками добре. Та значно краще коли подивившись на фото одразу зрозуміло, що це той самий день коли саме вашій дитині виповнилося скільки-то років. Та можна дивитися в майбутнє і вибрати варіант без означення. Потім використовувати ще.
 • Шпалери. Не звичайні, а декоративні. Їх використовують як вставки. Від магазинних відрізняються ексклюзивністю. Ви можете втілити свої ідеї для дитячої кімнати. Та разом з дизайнером розробити унікальний макет.
Характеристики
Размер 1500х600мм - декорация большая 800х730мм - замок
Материал Самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!