МЕНЮ
Вибране Порівняння

Оформлення дитячої кімнати - стильний куточок творчості корабель пригод

Артикул: УТДК-2

 • 485.85 грн

+ -

Кожна дитина має відчувати тепло та гарний настрій для правильного розвитку. Тому Дизайн дитячої дуже важливий.

Ось вам цікаві ідеї для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки – Творча майстерня!

Чому так важливо грамотно підійти до оформлення куточка творчості дитячої кімнати:

 • Спочатку дитина сприймає світ як речі навколо себе, а себе ставить в центр. Згодом починає дізнаватися, що все зовсім інакше. Це шокує, тому деякий час дитина втрачає на пристосування. Особистий куточок підкаже дитині, що в неї є місце для власних речей.
 • Повага. Дитина дуже вразлива до того як дорослі сприймають її досягнення. Стенд для малюнків підкреслить увагу до здібностей малюка та покаже як ви пишаєтесь нею.
 • Дисципліна. Виставка малюнків, аплікацій, пластилінових робот потребує певної організації та вміння створення акуратної композиції. Спочатку підхід навчить дитину старанно підтримувати порядок у власному куточку, а потім і у всій дитячій
 • Дитяча стає не просто кімнатою. Таке оформлення стін створює атмосферу власного простору. Це те саме місце де малюк може перебувати за своїми власними правилами, відчувати захист та комфорт.
 • Дизайн дитячої кімнати для двох дітей можна різноманітнити двома моделями. Але в одному стилі. Розділення буде в наповненні за смаками дітей, можливо в кольорах. Та коли висітимуть поряд, створюватимуть композицію.

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ДИЗАЙН МАЛЕНЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ?:

 • Наклейки – дуже цікаві ідеї для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки. Ними можна оформити всю кімнату будь якого віку дитини в одному стилі і це буде досить економічно. Наприклад:
 • Реставрувати меблі. Не викидайте стару шухляду. Просто обклейте декором та отримайте зовсім нові стильні меблі. Для цього не знадобиться вміння малювати чи творчі здібності.
 • Наклейки на стіни – запорука стилю. Не псують стіни, легко використовуються. Зроблять дизайн як в улюбленому фільмі, чи в ваших мріях. Головне, що самому можно придумать стиль, а дизайнер зробить.
 • Трафарети. Помічали креативних мам в соціальних сітях, що хизуються який дизайн дитячої кімнати для хлопчик та дівчинки зробили самі? Здається, що це не можливо без вміння розписувати стіни. Зовсім ні. Така краса створюється за рахунок трафаретів. Просто комбінуйте як потрібно і навіть для маленької кімнати станеться диво!
 • Банери. Зазвичай використовуються на свята. Фотографуватися полюбляють всі. Декор часто одноразовий та не виділяє. Фото з красивими кульками добре. Та значно краще коли подивившись на фото одразу зрозуміло, що це той самий день коли саме вашій дитині виповнилося скільки-то років. Та можна дивитися в майбутнє і вибрати варіант без означення. Потім використовувати ще.
 • Шпалери. Не звичайні, а декоративні. Їх використовують як вставки. Від магазинних відрізняються ексклюзивністю. Ви можете втілити свої ідеї для дитячої кімнати. Та разом з дизайнером розробити унікальний макет.
Характеристики
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!