МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення класу нуш - наклейка карта україни

Оформлення класу нуш - наклейка карта україни

Артикул: УК-3-1

  • 258.98 грн

+ -

Сучасні вінілові наклейки на стіни для школи у вигляді Українського пейзажа


Патріотичне виховання дуже актуально для дітей. Подібний дизайн класу або коридорів допоможе в цьому. 

Велика наліпка здивує яскравими кольорами та якістю. 

Використовуйте наліпки на стіни як український куточок. Він може включати в собі не тільки загальні символи. Долучте традиції та цікаввинки свого краю.

В кожному класі є куточок державна символіка. Та патріотичне виховання – значно ширше охоплює сферу простору. Тому все більша кількість вихователів створюють український (національний, патріотичний) куточок. В ньому розташовується декоративні елементи українського побуту.

Вся культурна спадщина наших предків в цих символах. Так народжуються повага до рідного краю, розуміння, любов до батьківщини.

Любов до країни прививається з дитинства. Наклейки на стіни для школи відрізняються веселими малюнками, дитячими рисами українців та стилем. Куточок має бути схожим на казковий пейзаж. А діти дитячого садка і зовсім ще не вміють читати, щось донести можна лише через образи.

Для старших класів наліпки теж мають виглядати весело, щоб підкреслити приємні емоції, що викликають малюнки. Легкі кольори привернуть увагу та змусять погляд чіплятися за стенди кожного разу коли учень проходить повз них. Але сама наочність має бути більш вираженою.

Великий український куточок підходить для оформлення коридорів школи та приймальні дитячого садка. Часто такі наклейки доповнюють виставками дитячих малюнків та творчіх робіт. Кабінет класу та група потребують менших розмірів. Іноді вихователі доповнюють його побутовими речами. Малим дітям подобається, що можна всього торкнутися.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де наклейки на стіни в кабінет початкової школи чи дитячого садка змінюватимуться за вашими корегуваннями. 

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ: 

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв, цифр. Іноді це декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для початкової школи.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу нуш (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року, або комірку школи.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для початкової школи нуш  та днз можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Размер 720х500мм
Материал самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!