МЕНЮ
Вибране Порівняння

Оформлення класу: стенд для фото гроно винограду

Артикул: ДП-21-528

  • 896.40 грн

+ -

Останні роки популярними були дерева класу ????. Та хочеться чогось нового. ???? Гроно винограду утворюється лише коли всі ягідки разом та кожна на своєму місці. ???? Це дуже гарний приклад єдності????


Оформлення класу - один з найважливіших етапів планування виховання.

Від того який вигляд матиме клас під час знайомства учнів зі школою, залежить легкість подальшої співпраці між вчителем та учнями. Навчальні осередки між класами відрізняються. Кожен вчитель підбирає оформлення класу під свої плани. Та є такі, що не вважаються обов'язковими. Тільки іноді вони стають навіть більш важливими для вихованя.
Гарним прикладом стає стенд для школи фото класу. Найчастіше його чіпляють на стіну на самому видному місці. 


Нова Українська школа потребує змін. Зміни стосуються всього учбового процессу. Інформація теж тепер подається трохи інакше.

Дерево класу - стенд призначений для фото дітей окремих та спільних. Вчитель вкладає їх у кишені та та нагадує таким чином про досягнення та важливі моменти з класного життя. Впродовж року можна збирати веселі моменти, а в кінці обрати кращі та вивісити на дереві.

Виготовлений стенд з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів. Кожен стенд купити або виговити можна за ундивідуальними:

  1. розмірами
  2. формою
  3. зовнішнім виглядом
  4. наповненням

Команда професійних дизайнерів допоможуть оформити клас нуш.  Дерево впишеться будь-де. Бо воно символізує єдність діточок. Як яблучка на гілках кожен з них важливий і всі вони частина одного дерева.

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!