МЕНЮ
Вибране Порівняння
Знижка -10%
  • Стенди для школи: концепція НУШ

Стенди для школи: концепція НУШ

Артикул: ДП-19-67

  • 1 071.84 грн
  • 964.66 грн

+ -

Навчальні осередки

Нова Українська школа потребує змін. Зміни стосуються всього учбового процессу. Інформація теж тепер подається трохи інакше.

Всі чули про нуш, але не кожен знає подробиці концепціі нової школи. Повідомте всім про те, що ваша школа йде в ногу із часом. Початкові класи приймають нових учнів і мають донести до батьків суть змін в навчанні.

Оформлення початкової школи нуш диктує сво умови. Реформа побудована на трьох самих  вдалих та цікавих систем навчання. Оснащення виступає третім вчителем. Воно повинно надихати на нові експерименти. Стенди для школи тепер не тільки несуть інформацію – створюють відчуття захисту, комфорту.

Стенди для школи дуже змінилися. Замість звичайних куточків є навчальні осередки.

В першу чергу оформлення нуш тепер націлене на дітей, а не на вчителів. Це дуже важливо, бо саме вони мають навчитися працювати з інформацією.

Ви вже знаєте – кожен клас ділиться на 7 зон. Іноді місця не вистачає, вчителі зменшують кількість до п’яти. Стенди для 1, 2, 3, 4 класу школи створюються так, щоб не потрібно було змінювати. Хоча деякі служать лише для адатаптації в новому місці.

Навчальні осередки розділені. Щоб учню легше було орієнтуватися в горі чіпляються вказівники таблички – назви осередків. Так стенди для 1 класу починають відповідати базовій схемі оформлення класу нуш. Старші діти вже знатимуть все самі.

Стенди для початкової школи нуш відрізняються різноманітністю. Всі вони притягують погляд, змушують дитину дидактично працювати разом з ними, дають відчуття доброї атмосфери.

Красиве оформлення класу – не тільки стенди для школи. Багату роль грають наклейки на стіни та на підлогу. Найчастіше використовуються в якості декору. Так наклейки на двері в більшості мають мотивуючі вислови. На підлогу клеять наліпки з ламінацію для створення ігрових елементів.

Зранку діти відвідують навчальні осередки, відмічають настрій, погоду, згадують рутини. В продовж дня стенди для школи нагадують їм вивчений матеріал. Він змінюється кожного тижня. На перервах малюки граються з наліпками.

Якщо ви ще не знаєте як оформити свій клас початкової школи. Зверніть увагу на фото. У нас їх багато. Все це розробки разом з талановитими вчителями.

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да
Материал карманов прозрачный ПВХ
Количество карманов 2

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!