МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Куточок народознавства

Куточок народознавства

Артикул: СШ-458К

 • 2 442.00 грн

+ -

Оформлення класу

Спадщина наших предків в мові народу. Саме вона – суть пізнання великої культури. Володіти грамотним письмом – мати повагу та привілеї в суспільстві. Знати, читати твори письменників – можливість відчути всю красу та мудрість народну.

Наочність для кабінету української мови з унікальним підходом

 • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет української мови та літератури під ключ. Один вважає, що важливіша наочність, таблиці, плакати, стенди, а інший візьме стенд вислови про мову і прикрасить стіни класу, наприклад, «я люблю культуру» та зображеннями видів мистецтва. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї оформлення в сучасний кабінет української мови та літератури в школі. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
 • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки, ми розмістимо їх на стендах.
 • Стенди в кабінет української мови та літератури в школі мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в цьому предметі це: портрети письменників, декорації з рушниками, символами української культури. Старші класи оцінять цікавий підхід.
 • Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Саме люди уособлюють ті чи інші приклади.
 • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет української мови та літератури в школі стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї оформлення. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенд для кабінету української мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі наочність 7-10 робочих днів.

 

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ під ключ:

Наклейки – сучасний кабінет української мови в школі дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

 • На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді підказок. Іноді це декоративні зображення, що доповнюють комплект плакатів для кабінету
 • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет української мови. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

Обладнання кабінету:

 • державна символіка
 • книга джерело знань
 • класний куточок
 • граматика
 • математика

Арт. СШ-458

"Государственные символы Украины"

 620 х 1080 

Цена ― 367 грн

Арт. СШ-459

 "Книга ― источник знаний"

610 х 1080 

Цена ― 447 грн

Арт. СШ-460

 "Класс"

 1150 х 1080 

Цена ― 761 грн

Арт. СШ-461

 "Перенос слов"

620 х 1080 

Цена ― 367 грн

Арт. СШ-462

 "Величины"

 630 х 1080 

Цена ― 367 грн

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Количество карманов 4

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!