МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Сучасний кабінет математики: я люблю математику в укр. стилі

Сучасний кабінет математики: я люблю математику в укр. стилі

Артикул: ИМ-19-1148-2

  • 1 292.91 грн

+ -

Математика – цариця наук. Саме це висловлювання вибирає більшість вчителів для оформлення кабінету мотивуючими написами. Вона дійсно э фундаментом для пізнання багатьох інших дисциплін, особливо перекликається з фізикою. В деяких школах ці кабінети навіть поєднують.  

Унікальний підхід до наочності в кабінеті 

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет математики під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю математику» та геометричними фігурами. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Для цього достатньо Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах. 

Стенди та матеріали для оформлення кабінету математики мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в математиці це: фігури, формули, таблиці та зображення систем. Старші класи оцінять цікавий підхід. 

Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Іноді учню легше запам’ятати закон саме через згадку про його відкривача.

Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет математики стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

Використання:

Кожна буква та малюнок вже прорізані. Вам залишиться лише акуратно відклеїти частину плівку від захисного шару клейової основи. Потім прикладіть її до стіни в потрібному місці. За допомогою сухої ганчірки розгладжуючими рухами приклейте всю наліпку, поступово знімаючи нижчий шар.

За бажанням можна долучити в замовлення монтажну плівку. Вона полегшить процес новачкам.

Наклейки – оформлення кабінету математики та геометрії дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді букв та цифр. Іноді це декоративні зображення, що відображають матеріали для кабінету математики. 

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет математики змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів. 

Характеристики
Длина 1250
Ширина 1000

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!