МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Стенд для школи в стилі інстаграм селфі

Стенд для школи в стилі інстаграм селфі

Артикул: СБ-2

 • 2 379.86 грн

+ -

Оформлення кабінету класу 

Навчання в старшій школі потребує сучасного оформлення класу. Не знаєте як зацікавити дітей до навчання? - Скористайтесь новими тенденціями та просто просто долучте в оформлення класу декілька трендів з життя підлітків.

Навіщо це потрібно

Сам стенд одночасно :

 • Фотозона. На фоні нього можна сфотографуватися та одразу відправити його соціальні мережі.
 • Імєйджборд в реальності. За бажанням дитина може вивісити фото на тому ж місці.

Кожен учень залюбки хизуватиметься новим фото на куточку де покаже свої досягнення:

 • прочитану улюблену книгу з програми, 
 • отриману вищу оцінку на іспиті,
 • досянення в спорті

Ви можете кожного тижня задавати дітям тему в якій вони повинні досянугти успіхів. А в кінці учні самі потягнуться до дошки за отриманням власної хвилини слави.

Культура селфі зародилася 10 років назад. Тепер успішно виконує роль дошки пошани та є методом спонукання дітей прагнути та досягати. Головне, що в дітей на очах приклади для наслідування серед власних однолітків.

Виготовлений стенд з МДФ-3мм. На ньому розташовані магнітні елементи - 15шт. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.

Інші матеріали для оформлення кабінету пишуться за бажанням клієнта.

Кожен стенд купити або виговити можна за індивідуальними:

 1. розмірами
 2. формою
 3. зовнішнім виглядом
 4. наповненням

Додатково можна додати інші куточки, стенди, обої для кабінету класу, наклейки.

Команда професійних дизайнерів допоможуть підібрати оригінальний зовнішній вигляд стендів, котрий з легкістю впишеться в інтерьєр.

Також можна виробляти:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

 

Характеристики
Материал ПВХ,МДФ
Информационный карман нет
Цвет Бежевый

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!