МЕНЮ
Вибране Порівняння

Куточок творчості для малювання в класі нуш Волошки

Артикул: ДОН-15-340

  • 1 600.56 грн

+ -

Оформлення кабінету початкових класів

Творчій підхід в реформі нуш – став основою навчання. Освітнє середовище повинно втылювати ідеї friendly оформлення. Так куточок творчості став одним з найважливіших.

Стенд для виставки дитячих робіт можна використовувати як дизайн стін, або оформлення коридорів школи. В першому випадку вони допомагають дітям демонструвати свої таланти, порівнювати, розвиватися. На стенд потрапляють роботи кожного. В другому – призначаються більше для батьків. Так мама, тато можуть оцінити старання своїх малюків. На такі стіни вивішуються кращі роботи декількох класів.

Комплект представляє собою:

Шапка композиції – табличка. Вона прикрашає та сповіщає про презентацію.

Самі стенди для дитячих малюнків виконуються в образі невеличких випіловок. Розвішуються у будь-якому порядку на потрібній відстані. Кожна має магнітну крапку. Прикладаєте до неї малюнок і закріпляєте магнітиком.

В даному екземплярі 30 квіточок, та кількість міняється за потребою.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди на стенди класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет англійської мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, а в середені стенд для виставки малюнків.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячих малюнків можуть перекликатися дизайном.


Характеристики
Информационный карман нет

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!