МЕНЮ
Вибране Порівняння

Стенд для фото класу нуш: Дерево класу

Артикул: ИМ-19-1436

  • 2 317.36 грн

+ -
Оформлення класу

Нова Українська школа потребує змін. Зміни стосуються всього учбового процессу. Інформація теж тепер подається трохи інакше.

Дерево класу - стенд призначений для фото дітей окремих та спільних. Вчитель вкладає їх у кишені та та нагадує таким чином про досягнення та важливі моменти з класного життя. Впродовж року можна збирати веселі моменти, а в кінці обрати кращі та вивісити на дереві.

Виготовлений стенд з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів. Кожен стенд купити або виговити можна за ундивідуальними:

  1. розмірами
  2. формою
  3. зовнішнім виглядом
  4. наповненням

Команда професійних дизайнерів допоможуть оформити клас нуш.

Також можна виробляти з ПВХ-2мм та Преміум ПВХ-4мм.

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да
В материале ПВХ 2мм 2153
В материале ПВХ 4мм 3087

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!