МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення сучасного кабінету географії

Оформлення сучасного кабінету географії

Артикул: ДОН-16-81

  • 3 796.12 грн

+ -

Стенди в стилі класики

Виготовлено стенд з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.

Чіткі лінії дизайну зроблені навмисне. Саме так ідея оформлення втілена з певним посиланням: красива природа потребує серйозного ставлення до неї. А які ваші думки з приводу цього? Можливо, ви бачите все зовсім інакше? Пропонуємо поєднати сили. Кожен вчитель знає як краще зацікавити дитину, а ми вміємо гарно малювати та якісно виробляти. 

Призначення плакатів можливе в класі для дітей від 5-го до 12-го класу:

Класний куточок допоможе вчителю швидко надавати інформацію до учнів без спеціальних зборів. Державна символіка нагадає про патріотизм та змусить замислитися над природою у власній країні.

Портрети видатних мореплавателів призначені для створення образу. Так учень зможе в повній мірі представити їх життя та прагнення.

Шапка з цитатою має нести суть висновку. Географія - комплекс наук. З цим підходом і потрібно сприймати інформацію на стендах.

гцдросфера, лфтосфера, атмосфера - головні напрямки.

Кожен стенд виготовляється за власними:

 

  1. розмірами
  2. формою
  3. зовнішнім виглядом
  4. наповненням

В обладнання кабінету додатково можна додати інші куточки,  обої для кабінету географії, наклейки.

Команда професійних дизайнерів допоможуть створити сучасне оформлення класу

Також можна купити стенди:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

 

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!