МЕНЮ
Вибране Порівняння

Стенди: рутини дня для школи

Артикул: ДП-19-491

  • 547.97 грн

+ -

Стенд для школи НУШ 1 класса

Приходячи до школи в 1 клас малюки трохи губляться. Стільки всього одразу на них давить. Кожного дня дитина стикається з багатьма труднощами під час виконання завдань. Крім того учень ще повинен встигати за розкладом. Програма НУШ вирішила цю проблему. Діти виконують рутини.

Це такі завдання для 1 класу. Щоденні обов’язки просто збираються в список. Користуючись інструкцією можна уникати багато питань.

Стенд  для школи рутини нуш вішається ближче до дверей.

Правила і рутини дуже схожі. Виділяють основні градації:

  • Уроку
  • Класу
  • Дня

Решту вчитель придумує сам залежно від того як складаються його заняття. Наприклад, чудовий варіант зробити інструктаж по контрольним та тестам.

Доповнити рутини нуш допоможе стенд щоденні 5 та 3 (Daily 5). Всі системи направлені на те, щоб діти самостійно могли планувати свій день, розпоряджалися власним часом, не заважали іншим працювати.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет на стенд щоденні новини, де куточки в кабінет змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.


Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики, рутини теж сюди підійдуть.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики можуть літати, а в центрі стенд ранкові зустрічі у вигляді дерева.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.
  • Банери – мобільний стенд. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.
  • Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Щоденні новини можуть перекликатися дизайном.


Характеристики
Длина 600мм
Ширина 400мм

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!