МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення кабінету образотворчого мистецтва: Стилі в мистецтві

Оформлення кабінету образотворчого мистецтва: Стилі в мистецтві

Артикул: КТР-К3-2

  • 957.86 грн

+ -

Обладнання для кабінету мистецтва


Роль культури в житті кожної людини переоцінити важко. Кожен повинен торкнутися прекрасного, щоб навчитися творити, креативно мислити, займатися саморозвиненням. Впевнені, що ви помічали як це впливає на інші предмети теж.

Наочність для кабінету мистецтва з унікальним підходом

  • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет образотворчого мистецтва під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю культуру» та зображеннями видів мистецтва. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї оформлення в сучасний кабінет образотворчого мистецтва в школі. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
  • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки, ми розмістимо їх на стендах.
  • Стенди в кабінет образотворчого мистецтва в школі мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в мистецтві це: портрети кумирів, декорації з іконками. Старші класи оцінять цікавий підхід.
  • Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Саме люди уособлюють ті чи інші приклади.
  • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет мистецтва в школі стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та інше оформлення кабінету образотворчого мистецтва змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі наочність 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ під ключ:

Наклейки – сучасний кабінет мистецтва в школі дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді плакатів та афш. Іноді це декоративні зображення, що заміняють комплект плакатів для кабінету
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет образотворчого мистецтва. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

Характеристики
Размер 1020х550мм
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!