МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення класного куточка для початкової школи

Оформлення класного куточка для початкової школи

Артикул: СШ-1116К

  • 1 805.30 грн

+ -

Класний куточок

Що таке навчальні осередки знає вже давно кожен вчитель. В цю групу входять стенди для 1, 2, 3, 4 класу нуш. Окрім розважальних куточків є і наочність в якій розміщується інформація для занять. Найчастіше використовуються стенди з математики та української мови.

Навіщо це потрібно

Змінилася сама концепція надання знань. Діти вивчають компетентності, це поєднання звичної програми та навичок під час досліджень таким чином, щоб дитина вміла застосовувати їх в повсякденному житті.

Тому наочність та стенди для початкової школи трансформувалися в осередки. Вони в свою чергу ототожнюються з зонами в класі. Вихователь сам обирає потрібні, та є загальні рекомендації.

В головному стенди для нуш відрізняються дизайном стін. Малюнки заохочують, стають більш інтерактивними, коли сама дитина підходить і переставляє плашки та вишукує значення.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет початкової школи змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для початкової школи.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу нуш (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для початкової школи нуш можуть перекликатися дизайном.

класний куточок, информационные стенды купить, заказать стенды

Арт. СШ-1116К-1 

«Классный уголок» 

900 х 700

цена ― 518 грн

Оформление класса, изготовление стендов, купить стенд, стенд цена

Арт. СШ-1116К-2  «Портреты»

 450 х 700 

цена ― 173 грн

Информационные стенды для начальной школы купить, заказать, низкая цена

Арт. СШ-1116К-3

«Алфавит» 

450 х 700 

цена ― 173 грн

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман так

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!