МЕНЮ
Вибране Порівняння

Дидактичні матеріали для 1 класу нуш - будиночок звуків

Артикул: ДКС-7

  • 855.39 грн

+ -

Розвиваюча гра Будиночок звуків

Стенд представляє собою 2 основи із зображенням будиночків, де "живуть" звуки і букви.

игра учить буквы и звуки, развивающая игра купить, дидактическая игра цена, дидактический материал звуки и буквы

 

На них розташовуються оцинковані точки на яких в будь-якому зручному порядку кріпляться випилювання із зображенням букв.

стенд цена, игра учимся читать, изучаем буквы и звуки, развивающая игра купить

 

Дидактичні матеріали для нуш  мають два типи:

  • Пізнавальні. Допомагають дізнаватись про оточуючі предмети, явища. Використовуються відповідно до теми тижня.  Складаються в зуну матеріалів або осередок відкриттів.
  • Навчальні. Часто використовуються як наочність, вішаються та де осередки нуш з граматикою.

 

Також дидактичні матеріали для 1 класу нуш має такі види:

  • Магнітні. Є основа на яку учні кріплять елементи. Залежно від завдання варіації постійно змінюються. Такий дидактичний матеріал ще називають розвиваюча гра. Дітям весело, так освітній процес проходить швидко, цікаво. Його завжди захочеться повторити, що сприяє закріпленню.
  • Роздатковий матеріал. Невеличкий індивідуальний комплект для кожного. Іноді достатньо лише декілька варіантів. Просто вчитель показуватиме дітям приклади. Найбільш підходить для дитячого садка. Або як дидактичні матеріали для 1 класу нуш коли проводять ранкові зустрічі. Діти сідають колом і разом відповідають.
  • Статичні стенди. Більше схожі на інструкцію. Діти повторюють за нею.
  • Набірне полотно. Варіант для початківців. Використовувати можна під будь-що. Плашки вкладають в прозорі кишеньки. Найчастіше використовується під цифри та букви. Дітки вчаться читати, писати, повторюють звуки, складають слова, а потім фрази. Рахувати спочатку починають на зайчиках та морковках, далі вже вирішують повноцінні задачі.
  • Окремо виділяють дидактичний матеріал для інклюзивного навчання. Його  особливість в тому, що набори мають більшу наповненість. Те, що легко розуміється само собою тут повторюється та розбирається більш детально.

В цілому розвиваючі ігри представляють собою цілу галузь. Психологи визначили, що малюки значно краще сприймають новітню інформацію в формі розваг. Дидактичний матеріал створюється із залученням спеціалістів.

 

Характеристики
Размер 500х500 мм
Возраст От 12 мес

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!