МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Великі права маленької дитини

Великі права маленької дитини

Артикул: ПР-4к

  • 653.50 грн

+ -

Тематичні куточки в днз

З самого малечка педагог виховує не просто учня, а повноцінного члена суспільства. Як будь-хто інший, діти мають захист та права. Тому так важливо донести їх починаючи з самого дитячого садка та початкових класів. Далі малюк вже повинен буде знати їх на пам'ять. 

Стенди в днз зазвичай поширені права дитини в малюнках. Діти ще не вміють добре читати. Тому картинка розкаже про їх права дитини більше ніж пара строк. В початкових класах стенди вже можуть створюватися з великою кількістю текста. Та оформлення все одно повинно притягувати погляд.

Конвенція о правах дитини прийняла учасників з багатьох країн світу. Цілих 10 років вони розроляли документ в якому максимальну будуть втілені всі потреби малої людини. Саме на ці стенди звертає увагу комісія при огляді оформлення школи та дитячого садка. Важливість наділити учня знаннями про свої права - не можна переоцінити. Від цього залежить емоційне здоров’я.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди на стенди класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди права дитини в днз змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОЇ ГРУПИ ДИТЯЧОГО САДКА:

Наклейки – середовище дозволяє все оточення та тематичні куточки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки привітання для створення гарного настрою.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, а в середені стенд права дитини.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки зони в дитячому садочку. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом групи (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних стендів. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячоъ групи можуть перекликатися дизайном.


Характеристики
Размер 1100х600 мм.
Материал МДФ, ПВХ
Длина 1000
Ширина 600

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!