МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Стенд для школи Живи книго

Стенд для школи Живи книго

Артикул: СШ-1154к-1

 • 1 012.09 грн

+ -

Оформлення кабінету класу

Нова Українська школа потребує змін. Зміни стосуються всього учбового процессу. Інформація теж тепер подається трохи інакше.

Куточок має додаткові кишеньки:

 • як ми читаємо (на кожну нову тему вчитель вивішує питання для учня. Кожен повинен спитати самого себе після читання твору)
 • екран збереження підручників (можуть бути імена відповідальних та графік профілактики)
 • прочитай (вставляється перелік літератури яку ви хочете порекомендувати учням)

Додатково розташована статична інформація:

 • поради читачеві (основні тезиси)
 • бережи книгу (правила поведінки з підручником та як зберегти його зовнішній вигляд)

Виготовлений стенд з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів. Кожен стенд може бути виготовлений за ундивідуальними:

 1. розмірами
 2. формою
 3. зовнішнім виглядом
 4. наповненням

Дизайнери допоможуть підібрати оригінальний зовнішній вигляд стендів, котрий з легкістю впишеться в стиль кабінету класа.

Також можна виробляти:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

 

Характеристики
Тип карманов Прозрачные

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!