МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Куточок державної символіки - стенди для школи

Куточок державної символіки - стенди для школи

Артикул: ГСУ-35

  • 790.74 грн

+ -

Стенд державної символіки

Один з найважливіших елементів патріотичного виховання дітей. Обладнання кабінету нуш взагалі не може бути без стенду: герб, флаг, гімн.

Виховна година вже не є обов’язковою, та патріотизму дітей навчають більш старанно ніж раніше. Більш детально викладається не лише значення державної символіки, а взагалі всіх елементів, що свідчать про самобутність Батьківщини. Наприклад: лелека, калина, мальви, тин, хата, рушник, вінок, одяг.

Широкоформатний друк блискучій із сочними кольорами. Наноситься на плівку, що накатується на основу мдф-3мм. Зарекомендував себе на протязі 5-ти років як надійний.

Креативна вчителька може використати свої розробки, та представити інший вигляд, якого не було на сайті.

Кожен стенд для школи та дитячого садка можна змінити за ундивідуальними:

  • розмірами
  • формою
  • зовнішнім виглядом
  • наповненням

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди державна символіка в кабінет початкової школи чи дитячого садка змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв, цифр. Іноді це декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди державна символіка.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу нуш (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року, або комірку школи.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для початкової школи нуш та днз можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Ширина 860х695мм
Время изготовления 7

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!