МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Куточок державної символіки

Куточок державної символіки

Артикул: ГСУ-35

  • 302.00 грн

+ -

Стенд державної символіки

Один з найважливіших елементів патріотичного виховання дітей. Обладнання кабінету нуш взагалі не може бути без стенду: герб, флаг, гімн.

Виховна година вже не є обов’язковою, та патріотизму дітей навчають більш старанно ніж раніше. Більш детально викладається не лише значення державної символіки, а взагалі всіх елементів, що свідчать про самобутність Батьківщини. Наприклад: лелека, калина, мальви, тин, хата, рушник, вінок, одяг.

Широкоформатний друк блискучій із сочними кольорами. Наноситься на плівку, що накатується на основу мдф-3мм. Зарекомендував себе на протязі 5-ти років як надійний.

Креативна вчителька може використати свої розробки, та представити інший вигляд, якого не було на сайті.

Купити стенди для школи можна за своїми:

Розмірами

Дизайном

Наповненням

Кольорами

Сучасний кабінет школи потребує стенди з новим оригінальним поглядом. Інформація таж сама, а зовнішній вигляд новий, притягує погляд. Дизайнери знають як краще виконати оформлення класу максимально інформативно, функціонально і яскраво.

обладнання кабінету можливе:

МДФ-3 мм

Является бюджетным вариантом. Безопасен, представляет собой плиты с древесноволокнистой структурой. Наиболее интересен тем, что максимально приближен к натуральному дереву, но не рекомендуется как оформление помещений с повышенной влажностью (столовая, бассейн, подвал)

ПВХ-2мм

Стойкий к влажной среде щелочам и кислотам. Изделия имеют легкий вес и не горят на воздухе, низкая морозостойкость (−15 °C). Нагрев: +65 °C.

ПВХ-4мм

Премиум класс. От 2мм отличается толщиной в 4, что делает его максимально надежным, но и по ценообразованию дороже, чем другие материалы.

 

Стенди для нуш та старших класів виготовляються лише із сертифікованих матеріалів. Як фірма виробник та магазин дитячіх товарів пильно слідкуємо за співвідношенням: низька ціна – висока якість.

Якщо ви хочете купити стенди для школи чи дитячого садочка комплектом чи по одному звертайтеся 093-764-16-78

Характеристики
Ширина 860х695мм
Время изготовления 7

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!