МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Оформлення групи дитячого садка: ширма на шафи Гномики

Оформлення групи дитячого садка: ширма на шафи Гномики

Артикул: ГГ-10

 • 684.50 грн

+ -

Стенд-ширма для дитячого садка 

При оформленні дитячої групи по зонах потрібні тематичні куточки в днз. Деякі займають багато простору на стінах. Виходом з ситуації може стати настольна стенд-ширма. ЇЇ легко переставляти з місця на місце. 

Куточок є універсальним варіантом. Кишені не пидписані, тому вихователь може підстроїтися під потреби в даний час. Найчастіше його використовують як:

 • стенди в роздягальні та приймальні (поставити на шафи)
 • куточок для батьків
 • загальна інформація
 • досягнення
 • виставка малюнків

Прозорі кармани спеціально не підписані. Вихователь може постійно міняти інформацію хоч кожен день.  

Виготовлено стенд з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів. Кожен стенд купити або виговити можна за індивідуальними:

 1. розмірами
 2. формою
 3. зовнішнім виглядом
 4. наповненням

Команда професійних дизайнерів допоможуть підібрати оригінальне оформлення стендів у дитячому садку та дитячі зони.

Також можна виробляти:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

 

Характеристики
Размер 900 х 380 мм

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!