МЕНЮ
Вибране Порівняння

Новогодние наклейки на окна

Артикул: ЗМ-40

  • 33.61 грн

+ -

Святковий декор на вікна

З дитинства новий рік асоціюється з мандаринами, ялинкою, олів'є і сніжинками на вікнах, які, через брак готових аналогів болісно вирізали ножицями.

Тепер ви можете замовити набори новорічних прикрас, які перетворять вікна та стіни на чарівний сніг.

Декоративні наклейки на вікна вже будуть прорізані по контуру і все, що вам залишиться зняти і розклеїти їх, так як вам подобається.

Чим відрізняються новорічні наклейки на вікна від звичайних? Крім дизайну нічим. Але, вони завжди йдуть з підрізуванням, бо зимові візерунки досить філігранні. 

Чому варто вибрати новорічні наклейки на вікна:

  • Економія часу. Турбот і так повно. А новорічні прикраси - найважливіший атрибут. Без них не вийде свята. Поки знайдеш шаблони в інтернеті. Поки виріжеш це все вдома. Пройде не одну годину. Краще витратити цей час на себе і близьких. До того ж не у кожного вистачить терпіння на акуратну роботу.
  • Це просто. Все, що вам потрібно це відклеїти задню частину і прикласти наклейку до скла. Все, можете милуватися результатом. Новорічний декор вікон готовий!
  • Зручність експлуатації. Паперові сніжинки і малюнки відпадають. Наклейки на вікна, як і інші новорічні фарбування з подібною основою тримаються довго і міцно. Наклеївши один раз, ви забудете про підтримку декору.


Кожен набір ви можете замовити в двох видах:

  • Як новорічні наклейки. Варіант має на увазі, що вони просто клеяться до скла.
  • З пластика білого кольору. Це вже готові фігури, які кріпляться до скла на двосторонній скотч. Таким чином, з'являється можливість багаторазового використання та декорування вікон.

Характеристики
Длина 200
Ширина 310
Из ПВХ 0,8мм 49.5

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!