МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Стенди до кабінету географії ламіновані

Стенди до кабінету географії ламіновані

Артикул: НР-19-102-6

 • 2 366.48 грн

+ -
Маркерні дошки

Виготовлено стенд з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.

Створюєте сучасний кабінет географії? Погляньте сюди!

В світі давно створено цілу комісію з обговорень питань безпеки у світі. Безліч майбутніх професій розвинуться саме в цій галузі. В ногу із часом оновлюємо і форму подачі інформації. Зверніть увагу на іконки. Вони підкажуть найпопулярніші теми обговорень.

Спробуйте нове обладнання використати за своєю думкою. Кожен елемент окремий. Тому легко можна розвісити все по різних місцях.

Як користуватися:

Використовуйте звичайні маркери для сухостираючої дошки (не перманентні). Можете взяти ганчірку, або купити спеціальну губку для стирання. Кожного разу, коли буде нова тема тижня ви можете самі писати нову інформацію. таким чином в вас:

 • постійне оновлення тільки актуальної інформації
 • оригінальний підхід 
 • ви можете робити опитування. Наприклад, "що сподобалось на уроці?", " Про що ще хочете дізнатися?"
 • діти важають, що це круто та більш зацікавлені
 • значна економія місця

Кожен стенд купити або виговити можна за ундивідуальними:

 1. розмірами
 2. формою
 3. зовнішнім виглядом
 4. наповненням

В обладнання кабінету додатково можна додати інші куточки,  обої для кабінету географії, наклейки.

Команда професійних дизайнерів ПК "Адвеста Макс" допоможуть підібрати і создуть оригінальний зовнішній вигляд стендів, котрий з легкістю впишеться в інтерьєр.

Також можна купити стенди:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

Якщо ви хочете купити, або замовити  куточки з набору по одинці - Дзвоніть по телефону ☎ 093-764-16-78 або шліть повідомлення і ми вам передзвонимо.

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!