МЕНЮ
Вибране Порівняння

Дитячі стенди: Права дитини

Артикул: ПР-К

  • 1 239.01 грн

+ -

Тематичні куточки в днз

З самого малечка педагог виховує не просто учня, а повноцінного члена суспільства. Як будь-хто інший, діти мають захист та права. Тому так важливо донести їх починаючи з самого дитячого садка та початкових класів. Далі малюк вже повинен буде знати їх на пам'ять. 

Стенди в днз зазвичай поширені права дитини в малюнках. Діти ще не вміють добре читати. Тому картинка розкаже про їх права дитини більше ніж пара строк. В початкових класах стенди вже можуть створюватися з великою кількістю текста. Та оформлення все одно повинно притягувати погляд.

Конвенція о правах дитини прийняла учасників з багатьох країн світу. Цілих 10 років вони розроляли документ в якому максимальну будуть втілені всі потреби малої людини. Саме на ці стенди звертає увагу комісія при огляді оформлення школи та дитячого садка. Важливість наділити учня знаннями про свої права - не можна переоцінити. Від цього залежить емоційне здоров’я.

Фото стенда

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди на стенди класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди права дитини в днз змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОЇ ГРУПИ ДИТЯЧОГО САДКА:

Наклейки – середовище дозволяє все оточення та тематичні куточки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки привітання для створення гарного настрою.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, а в середені стенд права дитини.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки зони в дитячому садочку. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом групи (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних стендів. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячоъ групи можуть перекликатися дизайном.


Фото:

Також можна виробляти:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

 

Арт. ПР-5

 Стенд «Украина ― моя Родина»

 Размер: 700 х 110 мм

Цена ― 44 грн

Арт. ПР-6

 Стенд «Государственный герб Украины»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

Арт. ПР-7

 Стенд «Карман»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 101 грн

Арт. ПР-8

 Стенд «Государственный флаг Украины»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

Арт. ПР-9

 Стенд «Государственный гимн Украины»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

Арт. ПР-10

 Стенд «Колосок»

 Размер: 150 х 215 мм

Цена ― 19 грн

Арт. ПР-11

 Стенд «Колосок»

 Размер: 150 х 215 мм

Цена ― 19 грн

Арт. ПР-12

 Стенд «Все дети имеют право»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

Арт. ПР-13

 Стенд «Все дети имеют право»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

Арт. ПР-14

 Стенд «Правила ребёнка»

 Размер: 375 х 375 мм

Цена ― 81 грн

Арт. ПР-15

 Стенд «Все дети имеют право»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

Арт. ПР-16

 Стенд «Все дети имеют право»

 Размер: 270 х 360 мм

Цена ― 56 грн

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман так
Количество карманов 1

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!