МЕНЮ
Вибране Порівняння

Розвиваюча гра для нуш "Дорожній рух"

Артикул: ДД-1

  • 3 106.47 грн

+ -

Набір наочно-дидактичних матеріалів

Являє собою рольову гру. Діти вибирають собі роль пішохода, даїшника, машини, швидкої допомоги, пожежників, поліції, велосипедиста, трамвая, тролейбуса, автобуса, вантажівки. А також провідний, хто буде міняти знаки, вирішувати яким подіям і перешкодам трапитися на шляху, перемикати світлофори.

На підлозі розстеляється пішохідна доріжка і розставляються світлофори і дорожні знаки (яких, крім йдуть в комплекті, існує додатковий набір). Серед них і відбувається дія.
 
В першу чергу гра надзвичайна тим, що в неї можна грати часто і вона не набридне, адже різноманітних ситуацій на дорозі може бути дуже велика кількість. У той же час діти досконально зможуть вивчити правила і навчитися застосовувати свої знання, що набагато ефективніше ніж просто звичайне вивчення.

Не забудьте зазирнути ➽ Сюди і подивитись інший роздатковий матеріал нуш.

УВАГА! за бажанням ви можете додатково замовити ламінацію куточка. Так стенд для школи стане більш забезпеченим довговічністю і захистом від подряпин, легкимстиранням плям і маркера, що вельми актуально, якщо непосидючі малюки забруднять або розмалюють стенд.

Ціна залежно від комплектації:

  • Доріжка, світлофор із змінюючимися кольорами, знак із змінними знаками, значки -2800грн
  • Доріжка, 2 світлофори із змінюючимися кольорами, 2 знаки із змінними знаками, значки -3648грн

Єлементи гри:


Банер, який виконує роль доріжки для пішоходів і машин.

Світлофор до якого кріпляться на магнітах кольори. Так малюк може переставляти їх імітуючи зміну: стояти, приготуватись, можна йти.

Підставка на якій кріпляться змінні попереджувальні знаки.


Значки на шпильці, позначаючи роль дитини в грі, кріпляться до одягу.

 

 


Ви можете замовити товари для дітей в роздріб і оптом. Галерея стендів як магазин дитячих товарів піклується про малюків, а тому виготовлення товарів для дітей виконується виключно з сертифікованих матеріалів безпечних для здоров'я.

 

Характеристики
Размер 500х650 мм
Длина 500
Ширина 650

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари