МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенди для батьків від виробника

Стенди для батьків від виробника

Артикул: ДС-143К

  • 772.87 грн

+ -

Дитячий куточок

Вихователю та адміністрації просто необхідно підтримувати зв'язок та теплі відносини з батьками дітей. Через довіру та спілкування створюється найкраща атмосфера для виховання дітей. 

Стенд Інформація для батьків створюється спеціально для цих цілей. Так мама дізнається про те, що робили діти протягом дня, читає новини днз, знайомиться з новими правилами. 

Існує два типи:

Куточок для оформлення приймальні дитячого садка. Розміщується загальна інформація для всіх відвідувачів садка. Найчастіше її змінює адміністрація. Дизайн такого куточка створюється в стилі всього закладу.

Стенд в групу днз. Виглядають тематичні куточки відповідно до назви та оформлення ясельної, середньої, старшої групи. Інформація для батьків вивішується вихователем, стосується лише окремих батьків.

Оснащення повинно бути все на українській мові. Включати елементи декору та прозорі кишені. В них вкладаються аркуші різного формату.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення дитячої групи. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в днз  змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні. Плакати можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для дитячого садка.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в групі та ігрової кімнати. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом оформлення групи (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Вішаються на стіни та над входом в приміщення. 

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення днз. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячого садка можуть перекликатися дизайном.


Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Толщина 3

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!