МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Наочність для кабінету української мови - Іван Котляревський

Наочність для кабінету української мови - Іван Котляревський

Артикул: ВЛУ-18

  • 1 841.81 грн

+ -

кабінет української мови та літератури стенди

Спадщина наших предків в мові народу. Саме вона – суть пізнання великої культури. Володіти грамотним письмом – мати повагу та привілеї в суспільстві. Знати, читати твори письменників – можливість відчути всю красу та мудрість народну.

Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Саме люди уособлюють ті чи інші приклади. Саме тому пропонуємо використовувати наочність одразу з біографією та портретом письменника.

Наочність для кабінету української мови з унікальним підходом

  • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет української мови та літератури під ключ. Один вважає, що важливіша наочність, таблиці, плакати, стенди, а інший візьме стенд вислови про мову і прикрасить стіни класу, наприклад, «я люблю культуру» та зображеннями видів мистецтва. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї оформлення в сучасний кабінет української мови та літератури в школі. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
  • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки, ми розмістимо їх на стендах.
  • Стенди в кабінет української мови та літератури в школі мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в цьому предметі це: портрети письменників, декорації з рушниками, символами української культури. Старші класи оцінять цікавий підхід.
  • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет української мови та літератури в школі стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї оформлення. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенд для кабінету української мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі наочність 7-10 робочих днів.

 

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ під ключ:

Наклейки – сучасний кабінет української мови в школі дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді підказок. Іноді це декоративні зображення, що доповнюють комплект плакатів для кабінету
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет української мови. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Длина 1100
Ширина 980

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!