МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Куточок для батьків: стенди для дитячого садка

Куточок для батьків: стенди для дитячого садка

Артикул: ДС-216К

  • 723.52 грн

+ -

Куточок для батьків

Вихователю та адміністрації просто необхідно підтримувати зв'язок та теплі відносини з батьками дітей. Через довіру та спілкування створюється найкраща атмосфера для виховання дітей. 

Стенд Інформація для батьків створюється спеціально для цих цілей. Так мама дізнається про те, що робили діти протягом дня, читає новини днз, знайомиться з новими правилами. 

Існує два типи:

Куточок для оформлення приймальні дитячого садка. Розміщується загальна інформація для всіх відвідувачів садка. Найчастіше її змінює адміністрація. Дизайн такого куточка створюється в стилі всього закладу.

Стенд в групу днз. Виглядають тематичні куточки відповідно до назви та оформлення ясельної, середньої, старшої групи. Інформація для батьків вивішується вихователем, стосується лише окремих батьків.

Оснащення повинно бути все на українській мові. Включати елементи декору та прозорі кишені. В них вкладаються аркуші різного формату.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення дитячої групи. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в днз  змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні. Плакати можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для дитячого садка.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в групі та ігрової кімнати. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом оформлення групи (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Вішаються на стіни та над входом в приміщення. 

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення днз. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячого садка можуть перекликатися дизайном.


 

Арт. ДС-216

 «Для вас, родители»

425 х 430 

Цена ― 102 грн

Арт. ДС-217

 

  355 х 427 

Цена ― 126 грн

Арт. ДС-218

 

  360 х 427 

Цена ― 126 грн

Арт. ДС-219

 

  360 х 427 

Цена ― 126 грн

Арт. ДС-220

 

 370 х 427 

Цена ― 126 грн

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Толщина 3
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!