МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Планети - шкільні стенди (Планеты солнечной системы)

Планети - шкільні стенди (Планеты солнечной системы)

Артикул: СШ-496К

  • 4 100.46 грн

+ -

Планети - шкільні стенди

Чарівна наука вивчає будову світу – один з важливіших предметів в школі. Учні вивчають закони природи та вчяться впливати на них. Кожен урок знадобиться в повсякденному житті. Тому так важливо створити правильне оточення де діти зможуть з комфортом віддатися процесу.

Як оформити кабінет фізики

  • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет фізики під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю фізику» та декоративними фігурами. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
  • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.
  • Стенди та матеріали для оформлення кабінету фізики мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи які одразу наведуть на думку про предмет. Так тут це: фізичні константи, зображення атомів, формули тощо. Старші класи оцінять цікаві стенди та підхід.
  • Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться: переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Іноді учню легше запам’ятати події саме через згадку про портрет особистостей.
  • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет фізики стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет фізики змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

 

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ СТЕНДИ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – оформлення кабінету фізики дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді закликів. Іноді це декоративні зображення, з матеріалами для кабінету фізики.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні стенди. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет фізики. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!