МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Стенд для початкової школи - класний куточок з ромашковим фоном

Стенд для початкової школи - класний куточок з ромашковим фоном

Артикул: А-13-257

 • 1 338.81 грн

+ -

Стенд для школи

Красиві куточки в школі – запорука створення комфортної атмосфери. Середовище повинно надихати учнів і вчителя.

Унікальний підхід до оформлення наочності в кабінеті

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний класний куточокЗвичайно дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.

Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в стилів символів предмету.

Інформація, що найчатістіше зустрічається на стенді класний куточок:

 • Вітаємо – зазвичай карман формату А5 служить для можливості  висловити побажання та привітання для будь-якого свята та іменинників.
 • Розклад уроків та дзвінків – частіше карман А3, та можуть бути інші розміри. Спонукає дитину планувати час.
 • Наші доручення – всі завдання вчителя, що не стосуються роботи у куточку чергування.
 • Наш клас – карман формату А6 для спільного фото.
 • Гасло та шкільні чи у класі правила поведінки – незмінна інформація. Впливає на створення спільноти.
 • Плани – список та вимоги для класних, або позакласних заходів.
 • Рекомендація: коли мало місця, слід подумати про поєднання стендів в один. До класного куточка можна долучити: календар природи, безпека  життя, державна символіка, права дітей.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть як втілити нові ідеї. сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де класний куточок змінюватиметься за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще можна доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення класудозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

 • На двері часто йдуть наклейки з привітаннями для підняття настрою.
 • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення, що відображають звірів та сцени. Часто перекликаються з дизайном класного куточка.
 • наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. вони ламіновані, не стираються.

банери – мобільні куточки. найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). банери виглядають як переносні стенди в кабінет. так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. а потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення класуВони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

Характеристики
Размер 870 х 500 мм
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!