МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Декорация "Ширма напольная"

Декорация "Ширма напольная"

Артикул: ДК-122

  • 4 073.07 грн

+ -

Ширма для підлоги для дитячого театру

Театральна ширма використовуються  є невідєм оладнанням для улаштування дитячих вистав. Вони виконані з матеріалу МДФ, який являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева. Також ширма комплектується двома стійкими ніжками.

зображення:

У сучасному світі широкоформатний друк просунулася дуже далеко. Картинка виходить яскравою, чіткою, з соковитими фарбами. Тому ви можете сміливо купити декорацію і не побоюватися того, що кольори не будуть яскравими і потьмяніють згодом.

 

Безпека:

Так як в ході експлуатації ширм не уникнути контакту з дітьми. Всі вироби ретельно обробляються. Всі до виключення кути відшліфовуються, що збереже непосид від ударів і подряпин.

 

Крім того виготовлення ширм включає можливість додаткового ламінування зображення, яке захищає їх від подряпин. Таким чином вони можуть служити довгі роки і зберігати відмінний зовнішній вигляд.

 

В ході виробництва використовуються лише перевірені екологічно чисті матеріали. Це стосується як основи, так і використовуваних фарб. Для друку використовується екосольвентний друк. Як видно з приставки «еко», на відміну від звичайної, ці фарби відрізняються хімічною чистотою, що не видають різких запахів і дозволені для використання у виготовленні товарів для дітей.

 

Короткі характеристики:

Легкість в експлуатації.

Довговічність.

Екологічність і безпека.

Висока функціональність.

Характеристики
Размер основной части 1130 х 960 мм
Размер боковой части 595 х 620 мм

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!