МЕНЮ
Вибране Порівняння
 • Композиция стендов для школы Кабинет химии

Композиция стендов для школы Кабинет химии

Артикул: СШ-1234К

 • 1 390.44 грн

+ -

Сучасний кабінет хімії

Унікальна наука простирається в усіх аспектах нашого життя. В прешу чергу незамінна для пізнання світу навколо нас та будови матерії. Предмет займає одну з перших стрічок в реформі нової школи. Поняття та знання отримані на уроках знадобляться кожному учню в повсякденному житті.

Унікальний підхід та як оформити кабінет хімії під ключ в школі

 • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет хімії. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
 • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію, також присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.
 • Таблиці для кабінету хімії під ключ мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так тут це: таблиця менделєєва. Старші класи оцінять цікавий підхід. Учні бачать символи в фільмах та читають про них в книгах.
 • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в сучасний кабінет хімії стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет хімії змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – оформлення кабінету хімії. Все оточення перетворюється на навчальну гру:

 • На двері часто йдуть наклейки: привітання, вислови та мотивуючі заклики.
 • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді хімічних елементів. Іноді це декоративні зображення.
 • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в сучасний кабінет хімії. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

сучасне обладнання кабінету хімії:

 • ряд активності металів
 • ряд електронегативності атомів неметалічних елементів
 • генетичний зв'язок між класами неорганічніх сполук
Характеристики
Толщина 3

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!