МЕНЮ
Вибране Порівняння
Знижка -5%

Стенд для дитячого садка Наші шедеври - велике сонечко

Артикул: ДС-246

  • 139.00 грн
  • 132.05 грн

+ -

Тематичні куточки в днз

Творчій підхід в створенні середовища – став основою оформлення стендів у дитячому садку. Так куточок креативності став одним з найважливіших.

Стенд для виставки дитячих робіт можна використовувати як оформлення коридорів стін в днз, або групи та ігрової кімнати в дитячому садку. В першому випадку вони допомагають дітям демонструвати свої таланти, порівнювати, розвиватися. На стенд потрапляють роботи кожного. В другому – призначаються більше для батьків. Так мама, тато можуть оцінити старання своїх малюків. На такі стіни вивішуються кращі роботи декількох класів.

Представляє собою:

Шапка композиції – табличка. Вона прикрашає та сповіщає про презентацію.

Процедура виробництва                                  

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди на стенди класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди для малюнків в днз змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасної групи дитячого садка:

Наклейки – середовище дозволяє все оточення та тематичні куточки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки привітання для створення гарного настрою.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, а в середені стенд для виставки малюнків.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки зони в дитячому садочку. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом групи (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних стендів. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для дитячих малюнків можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Материал мдф, пвх
Длина 800
Ширина 300

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!